Urządzenia zabawowe i serwis placów zabaw w Szczecinie – Kontakt

Producent certyfikowanych placów zabaw Agencja Dzieciak w Szczecinie zajmuje się wyposażeniem placów zabaw, instytucji i innych placówek w bezpieczne urządzenia zabawowe wykonane z drewna. Dzięki naturalnym surowcom, nasze realizacje są bezpieczne i nieszkodliwe dla ciekawych świata malców umożliwiając im prawidłowy rozwój motoryki ciała, poprawę kondycji fizycznej dzięki projektom przyjaznym wizualnie, o ciekawej kolorystyce i zachęcającym do zabaw ruchowych na zewnątrz. Od ponad 20 lat produkujemy drewniane urządzenia zabawowe, które spełniają polskie i europejskie normy bezpieczeństwa. W naszej ofercie znajdą Państwo huśtawki dla dzieci, mosty i piramidy linowe oraz inne linearia. Ponadto posiadamy szeroki wybór urządzeń na sprężynie, takich jak bujaki i kiwaki. Zamówienia realizujemy na terenie całego województwa zachodniopomorskiego. Zapraszamy do kontaktu w celu uzyskania dodatkowych informacji oraz omówienia szczegółów realizacji zamówienia.

601 89 39 70   biuro@agencjadzieciak.com

  72-006 Mierzyn, ul. Śliczna 4

Nasze wyroby podlegają ochronie prawami autorskimi i pokrewnymi /wzory urządzeń i rozwiązania techniczne/.

Wszystkie wyroby sprzedawane na place zabaw posiadają certyfikat. Certyfikat jest oznakowany, wydany przez akredytowana jednostkę certyfikujacą i przypisany do konkretnej faktury sprzedaży i konkretnego urządzenia.

Odbudowa konstrukcji głównej urządzenia zabawowego nie uprawnia zarządcy placu zabaw do posługiwania się starym certyfikatem. Urządzenia zabawowe wybudowane w oparciu o nieuprawnioną dokumentację i certyfikaty są urządzeniami niecertyfikowanymi.

Firma nie ponosi odpowiedzialności za modernizowane i naprawiane urządzenia przez firmy nieuprawnione.

Zwracam również uwagę na to kto ma uprawnienia do wykonywania przeglądów publicznych placów zabaw, zgodnie z Prawem Budowlanym i Normą PN-EN-1176/1177 dotyczącą placów zabaw, oraz kto może wydawać certyfikaty wymagane przez Rozporządzenie Ministra Edukacji Narodowej i Sportu. Dziennik Ustaw Nr 71, poz. 657 i 658.